У Полтаві відзначили 80-ту річницю талановитого письменника-самогубця

До 80-річчя з дня народження Григіра Тютюнника, автора творів «Вогник далеко в степу», у ПНПУ імені В. Г. Короленка перевидали одну з його збірок

На днях у Полтавському національному педагогічному університеті імені В. Г. Короленка презентували нове видання творів Григіра Тютюнника. Збірку «Три зозулі з поклоном» випустили до 80-річчя з дня народження письменника, нашого земляка.

Нагадаємо, що з’явився на світ він 5 грудня 1931р. у селі Шилівка на Полтавщині. У 1980 році за книги «Климко» (1976) і «Вогник далеко в степу» (1979) Григорові Тютюннику присудили республіканську літературну премію імені Лесі Українки. Та не будучи в змозі в усій повноті реалізувати свій талант в атмосфері чиновницького диктату над літературою, у цьому ж році 6 березня наш письменник-земляк покінчив життя самогубством.

— Хочеться, щоб громадяни нашого міста і взагалі Полтавщини шанували та пам’ятали твори цього автора, вчилися любити Україну і взагалі були добрими людьми, — сказав під час презентації літератор, громадський діяч Микола Кульчинський.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов