У Полтаві відновили зруйновану вуличну бібліотеку

«Книги – морська глибина, хто в них пірне аж до дна, той хоч і труду мав досить, дивнії перли виносить» - говорив великий український письменник та діяч Іван Франко. Непізнанні далі життя намагається осягнути й полтавська молодь міста. Проект «Полтава книжкова» лише поширює свої територіальні межі в рамках Всеукраїнської акції «Відповідальність починається з мене».

Не так давно було вдруге знищено вуличну бібліотеку, яка знаходилась у Студентському парку. Молодь Полтави взялася до відновлення поличок. Спільними зусиллями активістів «хатинки для книг» знов з’явилися перед мешканцями міста.

IMG_8689

- Обіцянки потрібно виконувати. Ми зазначали, що відновимо вуличну бібліотеку на території Студентського парку – сьогодні ми це зробили, - розповіла Ірина Кейдун, представник ГО «КОМАНДА МОЛОДІ».

IMG_8666 IMG_8637

Проект «Полтава книжкова», який розвивається завдяки небайдужим мешканцям міста, сьогодні розширив своє розташування ще й на Сонячний парк. Активісти встановили вуличну бібліотеку біля дитячого майданчика, де батьки можуть почитати цікаву дитячу літературу своїй малечі, або поринути у світ книжок доки дітвора бавиться на гойдалках.

IMG_8661IMG_8645

«КОМАНДА МОЛОДІ» висловлює щирі слова подяки усім, хто приклав зусилля, щоб місто Полтава збагатилося культурними сторінками з книжок та продемонструвало, що лише спільними зусиллями можна досягти поставленної мети. Запрошуємо всіх до читання разом з нами.

IMG_8633

ГО "Команда молоді"

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов