На Полтавщині жінки-в’язні допомагають українській армії

Ув'язнені швачки готуються відправити військовим зимові комплекти.

У жіночій колонії на Полтавщині ув'язнені шиють українським військовим спальники та форму. На закрійному цеху працюють багато засуджених, родом із нині окупованого Донбасу та анексованого Криму. Усі жінки хочуть волі як для себе, так і для батьківщини.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.

Наразі ув'язнені виробляють велике замовлення для бійців у зоні АТО. Вони розуміють, для кого працюють, тому особливо стараються. Інструкторка засуджених швачок зазначає, що браку майже не буває, тому що всі з досвідом. Хтось набив руку, бо відбуває вже не перший термін, а новачки навчалися близько року, перш ніж сісти на швейну машинку.

Військова форма з-за ґрат обходиться державі до 200 гривень за пошиття, а спальники  - до 150 гривень. Ув'язнені швачки за свою роботу отримують зарплату, а за особливі старання – дострокові звільнення.

Наразі жіноча колонія вже пошила понад вісім тисяч комплектів для військовослужбовців. До кінця року затримані планують пошити ще десять тисяч, але вже із подвійним утепленням. Вже найближчим часом перші утеплені комплекти поїдуть у зону АТО.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов