В Миргороді заборонили йти на виборі однофамільцям міського голови

Миргородська міська виборча комісія на своєму засіданні 1 жовтня 2015 року прийняла рішення про відмову в реєстрації двом кандидатам на міського голову Соломасі Сергію Вікторовичу та Соломасі Станіславу Миколайовичу.

Громадянська мережа ОПОРА повідомляє, що незареєстровані кандидати мають однакові прізвища з чинним міським головою Миргорода Соломахою Сергієм Павловичем. Наразі двійники планують оскаржити в судовому порядку рішення виборчої комісії.

У свою чергу працівники виборчої комісії будуть звертатись до прокуратури Полтавської області та до УМВС України в Полтавській області про невідкладну перевірку щодо намагання кандидатів- двійників зареєструватися.

Зазначимо, що згідно частини 1 та 2 статті 6 Закону України “Про місцеві вибори”:

Участь громадян України у місцевих виборах є добровільною. Ніхто не може бути примушений до участі чи неучасті у місцевих виборах.

Місцеви вибори є вільними. Виборцям забезпечуються умови для вільного формування своєї волі та її вільного виявлення приголосуванні.

Громадянська мережа ОПОРА вважає, що дії  з боку “двійників” є введенням в оману виборців , з метою “відтягування” голосів у рейтингових кандидатів, за рахунок спекуляції іменем діючого міського голови та відомого політика.

ОПОРА слідкуватиме за подальшими діями комісії та незареєстрованих двійників.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов