Микола Білокінь не є «прибічником» Андрія Матковского

Сьогодні нами була опублікована стаття «Прибічники Матковського «не бачать», як він роздає аптечки». Під час зйомок журналісти взяли коментар у керівника апарату Полтавської ОДА Миколи Білоконя і задали йому питання:

— Ви засуджували роздачу цукру міським головою Олександром Мамаєм. Яке Ваше ставлення до роздачі аптечок кандидатом на посаду міського голови Андрієм Матковським?

Сьогодні журналістам Громадського ТБ. Полтава зателефонував Микола Білокінь та повідомив, що він не є «прибічником» Андрія Матковского, як назвали його у своїй публікації. За його словами, йому неприємно бути в одному відеосюжеті разом із Сергієм Чередніченко.

Назвавши Миколу Білоконя «прибічником Матковського», журналісти керувалися його словами під час спілкування 1 вересня 2015 року в його робочому кабінеті. Тоді він, як очільник обласного осередку політичної партії «Народний фронт», повідомив нам таку інформацію:

— Зараз ми випрацьовуємо таке рішення, щоб члени партій «Народний фронт» і «Солідарність» об'єдналися і йшли єдиним списком. Тобто буде політична воля, буде рішення, і тоді ми вже будемо підтримувати, або може… Як кажуть, давайте вирішувати проблеми по мірі їх надходження.

З його слів зрозуміло, що кандидата на посаду міського голови Андрія Матковского підтримали і БПП «Солідарність», і «Народний фронт». Але, як каже Микола Білокінь, ми помилилися, і він не є «прихільником» цього кандидата.

Колектив ГромадськогоТБ.Полтава приносить свої вибачення Миколі Білоконю за допущену помилку.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов