Прибічники Матковського «не бачать», як він роздає аптечки

Голова облради Петро Ворона, голова облдержадміністрації Валерій Головко, керівник апарату ОДА Микола Білокінь і кандидат в депутати міськради від БПП «Солідарність» Сергій Чередніченко – усі ці люди раніше засуджували дії міського голови Полтави Олександра Мамая, який організував роздачу цукру пенсіонерам незадовго до виборів.

Натомість усі вищезазначені особи підтримали претендента на мерське крісло від Блоку Петра Порошенка «Солідарність» Андрія Матковського, який роздає літнім полтавцям «Аптечки здоров’я". Журналісти Громадського.ТБ Полтава запитали у прибічників даного кандидата, як вони ставляться до такої акції. Проте ні Петро Ворона, ні Валерій Головко, ні Микола Білокінь так і не змогли дати виразної відповіді на це запитання. Виявляється, вони просто «не бачили» на власні очі, як відбувається «підкуп» виборців аптечками.

І лише Сергій Чередніченко зізнався Громадському, що він не бачить іншого шляху виграти передвиборчі перегони, ніж запропонувати людям якесь «матеріальне заохочення». 

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов