Питання роздачі газових родовищ зняли з розгляду

Сьогодні, 2 жовтня, депутати Полтавської обласної ради востаннє за каденцію ради шостого скликання зібралася на сесію.

На порядок денний винесено більше шістдесяти питань, проте найбільше питань, скандалів та суперечок викликали питання про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу ПУБЛІЧНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно- промислову розробку, з подальшим видобуванням (промисловою розробкою) нафти, газу природного, супутніх корисних копалин загальнодержавного значення на окремих ділянках.

Перед початком сесії активісти з символікою політичних сил мітингували проти роздачі газових родовищ. Частина активістів з плакатами прорвалися і до сесійної зали. З початком сесії мітинг на вулиці припинився, лишилися лише агітаційні намети.

Під тиском присутніх у сесійній залі, "проблемні" питання з четвертої спроби були зняті з порядку денного.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов