У Полтаві відкрили «Ялинку янголів» (ФОТО)

Сьогодні в Полтаві відкрилася «Ялинка янголів» – благодійний проект, покликаний виконати прохання до Діда Мороза про подарунки до Нового рокувід дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Кожен із городян може підійти до ялинки, прочитати на янголятках, які подарунки хоче та чи інша дитина, й придбати їх для неї. Варіантів указано три, але все купувати не обов’язково, можна виконати якесь одне побажання, пояснюють волонтери майбутнім «Дідам Морозам».

– Звісно, якщо дитина замовила альбом для малювання, олівці та крейду і люди їх придбали, ми, скоріше всього, запакуємо це все потім в один подарунок. Можливо, навіть цукерки додамо. Але якщо серед побажань були більш дорогі речі, наприклад, радіокерована машинка, калькулятор, лялька, то дитина отримає щось одне. Подарунки будуть приблизно однакові за вартістю, – розповідає координатор проекту Наталія Шамота.

Молодші за віком діти просять у Діда Мороза здебільшого іграшки, прикраси, а ті, хто більш старший, – мобільні телефони, плеєри. Звісно, запити «дорослих» дітей виконати складніше, тому проект розрахований переважно на учнів 1-5 класів.

На сьогодні для ялинки підготовлено понад 200 янголят із побажаннями. Однак якщо навіть за час проекту (він триватиме впродовж грудня) в інтернатах з’являться нові вихованці, вони теж не залишаться без подарунків – вистачає зазвичай на всіх, резерв є. А якщо залишаються «зайві», їх дарують дітям із соціально незахищених верств: інвалідам, віл-інфікованим та іншим.

Організовуючи «Ялинку янголів» у грудні 2004-го, полтавські студенти та працівники Корпусу миру не сподівалися, що акція викличе великий відгук у людей, але… Сьогодні «Ялинка янголів» святкує свій восьмий «день народження». І вже в перші години, навіть попри зміну звичайного місця проведення на одній із центральних вулиць міста, привернула увагу багатьох полтавців.

– У нас є люди, які неодноразово брали участь в акції. Буває, що подарунки вони придбають для однієї і тієї ж дитини, – говорить Наталія Шамота. – Найчастіше підходять до ялинки ті, хто з дітьми. Та й подарунки придбають частіше дитині такого ж віку, як своя, – легше зорієнтуватися в побажаннях. Подарунки ми вручатимемо, якщо вийде, перед Новим роком, а якщо ні, то в перших числах січня.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов