Полтавську владу визнали найпрозорішою

Після проведення моніторингу відкритості органів влади щодо надання публічної інформації на запити полтавську владу визнали «найпрозорішою»

В рамках проекту «Знати, щоб діяти» в Україні провели третій щомісячний моніторинг відкритості органів влади щодо надання публічної інформації на запити.

Як повідомили у Центрі політичних студій та аналітики, перший рейтинг мав на меті оцінити, як регіональні органи влади відповідають на запити громадян. Таким чином до органів влади направляли запити про проведення тендерів, харчування дітей, систему соціального захисту тощо.

За результатами відповідей склали рейтинг «прозорості». Він формувався за 5 критеріями оцінки: 0 балів — не відповів взагалі, 1 бал — відповів, але невчасно та не надав відповіді по суті (або безпідставно відмовив), 2 бали — відповів вчасно, але не надав відповіді по суті (або безпідставно відмовив), 3 бали — відповів, вчасно і по суті, але не в повному обсязі, 4 бали — відповів, вчасно, по суті та в повному обсязі.

У категорії «Найкращі облдержадміністрації» на 1 місці — Тернопільська ОДА (4 бали). Полтавська ОДА посіла 3 місце (3,33 бали). Найкращими міськими радами визнали Полтавську,  Сумську та Вінницьку (по 3,67 бали). На першому місці серед «найнепрозоріших» органів влади Одеська ОДА (1,33 бали) та Ужгородська міськрада (1,47 бали). Про це повідомили у Центрі політичних студій та аналітики.

Українські ЗМІ повідомляють, що переможцям вручать премії та статуетки у вигляді прозорого кришталевого дому. Тим, хто опинився внизу рейтингу, подарують фігурку трьох мавп, які символізують наступне: нічого не чую, нічого не бачу, нічого не скажу.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов