У Полтаві націоналісти здали кров для українських військових

1 жовтня 2015 року полтавські націоналісти здали кров для українських військових, які беруть участь в бойових діях на Сході України. Ініціаторами акції виступили активісти Полтавського осередку Всеукраїнської громадської організації "Сокіл". До заходу долучилися також представники Полтавської обласної та міської організацій "Свободи".

Загалом активісти здали близько 3-ох літрів крови для поранених бійців української армії.  

"Полтавські націоналісти поділилися частиною себе заради життя та здоров'я наших захисників. Адже хто, як не вони зараз стоять між миром українських міст і пеклом війни на Донбасі. Бо, не зважаючи на так зване тимчасове "затишшя" на сході України, перманентні обстріли зі сторони окупанта все ж не припиняються. Про це нам постійно повідомляють добровольці з передової. "Життя по-новому" для військових і для нас не проходить без втрат, на жаль. Тому ми повинні об'єднати наші зусилля, аби допомогти українським захисникам на сході країни і забезпечити порядок тут, на мирній землі", - зазначив керівник Полтавського обласного осередку ВГО "Сокіл" Георгій Сьомін.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов