25 жовтня Полтава може не отримати нового мера

Сьогодні у прес-центрі ОКІА «Новини Полтавщини» відбулася прес-конференція присвячена місцевим виборам. Спікер — начальник відділу адміністрування державного реєстру виборців апарату облдержадміністрації Юрій Северин.

У ході зустрічі пан Юрій розповів про особливості цьогорічного виборчого процесу. За його словами два міста в області – Полтава і Кременчук можуть не отримати нових очільників після виборів, які відбудуться 25 жовтня. Справа в тому, що згідно нового Закону про місцеві вибори, міським очільником у місті населення якого перевищує 90 тисяч осіб може стати лише той кандидат, який набере 50 і більше відсотків голосів виборців.

Тому цілком імовірно, що переможець виборчих перегонів не визначиться в першому турі і на полтавців та кременчужан чекатиме ще один тур. Відомо і дати, коли це станеться – 7 або 15 листопада. Вибір дати залежатиме від опрацювання результатів виборів 25 жовтня, яке згідно законодавства триватиме до 10 днів.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов