Полтавська лікарня поповнилася новою технікою

До 90-річного ювілею утворення Полтавського району медичні працівники Полтавської центральної районної клінічної лікарні отримали ключі від нового санітарного автомобіля, передає УНН-Центр із посиланням на Департамент охорони здоров'я Полтавської ОДА.

На думку керівника Полтавського району Лідії Лепейко, новий автомобіль допоможе забезпечити надання якісної та швидкої медичної допомоги населенню району.

У ЦРЛ створена необхідна потужна база для надання якісної медичної допомоги, де працюють висококваліфіковані працівники.

За останні три роки владою Полтавського району на розвиток медичної галузі було додатково виділено понад 5,5 мільйонів грн. Зокрема, проведено капітальний ремонт приміщень лікарні. На території медичного закладу встановлено дизельну електростанцію, що дозволяє забезпечувати лікувальний заклад резервним джерелом живлення у випадку аварійних ситуацій. На черзі оновлення за сучасними вимогами пологового відділення та ендоскопічного кабінету, створення принципово нових умов обслуговування пацієнток у жіночій консультації тощо.

117 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов