На Полтавщині друковані ЗМІ порушують закон про вибори

У місті Кременчук ЗМІ розповсюджують результати опитування громадської думки, пов’язаної з виборами, з порушенням законодавства. У “інформаційному випуску “Єдиний Кременчук”, що розповсюджується з порушенням законодавства, опублікований матеріал “Лідери визначились уже на старті” в якому оприлюдненні результати опитування громадської думки, пов’язані з виборами, що не містять повної інформації, яка вимагається законодавством.

У матеріалі не зазначається замовників опитування та повну назву організації, що проводила опитування,час його проведення,території, яку охоплювало опитування, розміру та способу формування соціологічної вибірки опитаних, методу опитування, точного формулювання питань, можливої статистичної похибки, що вимагає частина 2 статті 53 Закону України “Про місцеві вибори”.

0_news_28.09.2015_kremenchuk_1

У кінці зазначається, що стаття опублікована за результатами матеріалами газети “Вісник Кременчука” №38 від 17.09.2015 року. Так, у “Віснику Кременчука” у оприлюдненому матеріалі також не дотримано законодавства.

0_news_28.09.2015_kremenchuk_2

У матеріалах зазначається, що дане опитування проводилося “Аналітичним центром розвитку громадянського суспільства”. Так, на офіційному сайті “Аналітичного центру розвитку громадянського суспільства” в оприлюдненому опитуванні громадської думки також не вказані всі відомості, що вимагає частина 1 статті 53 ЗУ “Про місцеві вибори”, а саме: “підприємства, заклади, установи та організації, що проводять опитування громадської думки, мають право оприлюднювати результати такого опитування, пов’язаного з виборами, з обов’язковим зазначенням часу його проведення,території, яку охоплювало опитування,розміру та способу формування соціологічної вибірки опитаних, методу опитування,точного формулювання питань, можливої статистичної похибки”.

Громадянська мережа ОПОРА звертається до засобів масової інформації та закликає дотримуватися виборчого законодавства у роботі з інформацією та звернути увагу на особливості оприлюднення інформації на час виборчого процесу.

88 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов