Головко: «Надри можуть дати громаді Полтавщини потужний фінансовий ресурс»

Голова Полтавської ОДА Валерій Головко вважає, що необхідно прийняти зміни до Бюджетного кодексу у статті відрахувань рентної плати за користування надрами для видобування нафти, природного газу та газоконденсату. Законопроект з відповідними змінами наразі знаходиться на обговоренні у Верховній Раді.

29 вересня на засіданні постійних комісій Полтавської обласної ради з питань бюджету та управління майном і з питань паливно-енергетичного комплексу та використання надр Головко наголосив, що відповідні зміни мають всі шанси бути прийнятими.

«Що вони дадуть бюджетам на місцях? На законодавчому рівні передбачається, що 5 % рентної плати залишатимуться в бюджетах різного рівня. При цьому 1,5% пропонується залишати обласному бюджету, 1,5% — районному і 2% місцевим бюджетам. Тому при наданні дозволів на розробку надр Полтавщини слід зважати на те, що у недалекому майбутньому місцеві громади зможуть отримати потужний фінансовий ресурс. І тут слід користуватися інтересами людей, а не політичними амбіціями», - наголосив Валерій Головко.

59 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов