Полтавських податківців скоротять на 20%

29 вересня в Полтаві відбулося засідання Громадської ради при ГУ ДФС у Полтавській області. На засіданні розглядали підсумки роботи органів ДФС, а також питання реформування фіскальної служби.

Як розповів голова фіскальної служби Полтавщини Борис Сидоров, реформування ДФС відбудеться на 20%.

«Ми вже закрили підприємство Міндоходи. Сьогодні в нас проходить скорочення - воно відбудеться на 20%. В планах оптимізація роботи 4 інспекцій. Попередньо ми подали заявку на Лубенську інспекцію, до якої будемо приєднувати Гадячцьку, а також на Пирятинську», - розповів Сидоров.

Крім цього він розповів про підсумки своєї роботи на посаді. Нагадаємо, Борис Сидоров очолив ДФС Полтавщини на початку серпня.

«Ми виконуємо завдання які стоять перед нами. Є складнощі в адмініструванні податку на надра. Сьогодні ми зменшили кількість перевірок. І я вимагаю від своїх підлеглих, щоб вони були якісними і не було необґрунтованих звинувачень в адрес підприємців. Але найкраще, що за 2 місяці я не розглянув жодної скарги на дії наших працівників», - резюмував Борис Сидоров.

Ще одне питання яке розглядали на засіданні – питання реформування митної служби. На думку голови Громадської ради при ДФС області Олексія Нестулі найперше, що треба зробити – підвищити зарплату працівникам митниці.

«Коли чуєш про обсяги корупції на митниці, то виникає бажання взагалі ліквідувати цей орган, завести туди японців чи німці і наповнювати їх руками бюджет. Але нам треба це зробити своїми силами. Треба проводити зміни і адміністративні, і організаційні, і фінансові, і ціннісні. Не може бути зарплата у митника 2500 гривень. Якщо ми набираємо нову поліцію з зарплатою в 8-10 тисяч, то й нового митника ми повинні набирати, з усіма конкурсами, на відповідну зарплату, яка б не провокувала на подібні дії. А покарання за порушення цього треба робити дуже жорстоким», - каже Нестуля.

Також Нестуля запевнив, що з громадськості вдалося налагодити співробітництво з новим керівництвом фіскальної служби. Проте, за його словами, треба відійти від «майданних тенденцій».

«Нам треба відійти від тих майданних тенденцій, коли збирається сто чоловік невідомо звідки і починають обирати губернатора, голову фіскальної служби або ще когось. Ми повинні працювати в правовому полі і працювати з громадою в цілому, а не з тими, хто сьогодні захотів поговорити на цю тему», - поділився голова Громадської ради при ДФС.

187 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов