Полтавські бійці вирушили на фронт на відремонтованій техніці

Колектив Полтавського тепловозоремонтного заводу відгукнувся на прохання керівництва батальйону «Полтава» відремонтувати дві військові машини – БТР та БРДМ, які вкрай необхідні нашим бійцям у зоні АТО.

Презентували правоохоронцям відновлені транспортні засоби працівники заводу на чолі з її керівником Шулікою Оленою Ісааківною.

«Люди, які пройшли страшні випробування війни, готові знову повернутися на передову. Саме таким добровольцям насамперед треба допомогати. Вони свідомо, ризикуючи життям, захищають нас. Бійцям необхідно мати усе необхідне, особливо військову техніку. Коли постало питання про ремонт цих машин, ми одразу пішли назустріч і це лише перші кроки нашої співпраці», - розповіла директор заводу.

Полтавські бійці вирушили на фронт на відремонтованій техніці (фото) - фото 1

Командир батальйону «Полтава» переконаний, що ця техніка суттєво допоможе міліціонерам в зоні АТО.

«Ця техніка дуже нам необхідна нам на Сході. Завдяки колективуПолтавського тепловозоремонтного заводу вона готова і невдовзі буде відправлена на передову. Будемо сподіватися, що відремонтовані машини врятують не одне життя і вірю, що за допомогою небайдужих людей ми завершимо війну з перемогою», - говорить Юрій Анучін.

Полтавські бійці вирушили на фронт на відремонтованій техніці (фото) - фото 2
55 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов