Валерій Головко пообіцяв звільняти чиновників, які перешкоджатимуть розвитку бізнесу

Таку заяву голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Головко зробив у п’ятницю під час виїзної колегії. Цього разу керівництво області разом із головами райдержадміністрацій побувало у Диканському районі.

Перед початком засідання члени колегії ознайомилися з роботою ТОВ «Стасі Насіння». У будівництво цього насіннєвого заводу американська компанія DuPontPionner вклала понад 50 мільйонів доларів, з них 17 мільйонів витратили на екологічні заходи та фільтри для забезпечення екологічно чистого виробництва. Наступним пунктом поїздки стало ТОВ «ДиканькаМлин» у самому районному центрі. Сучасне потужне підприємство спеціалізується на виробництві борошна та кондитерських виробів.

Валерій Головко пообіцяв звільняти чиновників, які перешкоджатимуть розвитку бізнесу (фото) - фото 1

Проте керівники обох підприємств показували не лише досягнення, а й ділилися проблемами. Для насіннєвого заводу проблематичним залишається отримати дозвіл на підключення газу полтавського видобутку. Натомість переробне підприємство не може протягом кількох місяців отримати всі необхідні дозволи для розширення виробництва, в яке вже вкладено чималі кошти. Голова Полтавської ОДА Валерій Головко запевнив, що допоможе вирішити ці питання.

Валерій Головко пообіцяв звільняти чиновників, які перешкоджатимуть розвитку бізнесу (фото) - фото 2

А вже на засіданні колегії очільник області зауважив, що жорстко реагуватиме на будь-які факти перешкоджання діяльності підприємств і розширення виробництва, на спроби отримати хабар чи затягування видачі дозвільних документів. І попросив не дивуватися, якщо за це чиновників звільнятимуть, не зважаючи на нагороди та вислугу років.

Валерій Головко пообіцяв звільняти чиновників, які перешкоджатимуть розвитку бізнесу (фото) - фото 3

— Головна проблема — у місцевих органах самоврядування. І в форматі облдержадміністрації також, якій делеговані певні повноваження, — наголосив Валерій Головко. — У нас чимало проблем у царині земельних відносин, зокрема. І про ці речі потрібно говорити. Бо людина з моменту подачі документів на виділення земельної ділянки рік чекає дозволу. Це в кращому випадку. Завдання влади — створити максимально прозорі умови і зрозумілі правила щодо відводу землі, підключення енергоносіїв та видачі дозволів, щоб дати можливість людям, які хочуть вкладати кошти у розвиток Полтавщини, працювати саме в нас, створювати нові підприємства і нові робочі місця.

43 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов