ОПОРА відзвітувала про порушення виборчого процесу на Полтавщині

На старті виборчої кампанії у Полтавській області зафіксовано ті ж тенденції, що в інших регіонах країни: зростання кількості реклами від потенційних учасників виборчого марафону та організація "благодійних" акцій для виборців.

Про це та про процес утворення виборчих комісій, заміни в їх складі, а також нарізку округів розповіли на прес-конференції 24 вересня представники Громадянської мережі ОПОРА у Полтавській області.

Регіональний координатор виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА Руслана Величко-Трифонюк зазначила, що із моменту утворення ТВК на місцевих виборах України ЦВК прийняла сім Постанов про внесення змін до складу ТВК у Полтавській області. Усього відбулася 31 зміна в складі територіальних виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів у Полтавській області (до 22 вересня 2015 року включно).

«У визначений Законом України «Про місцеві вибори» строк, до 12 вересня 2015 року включно, відповідні територіальні виборчі комісії провели жеребкування щодо включення кандидатур до складу та сформували склади відповідних комісій. Усі територіальні виборчі комісії не порушили процедури утворення одномандатних виборчих округів, крім Полтавської районної ТВК та Диканської районної ТВК. Дані ТВК провели засідання щодо утворення територіальних виборчих округів, але через численні помилки ці поділи не пройшли контроль», - додала Руслана Величко-Трифонюк.

Окрім цього початок навчального року став приводом для масштабної “благодійної” активності потенційних кандидатів.

Євген Чернега, Начальник міського управління міліції розповів про кримінальну та адміністративну відповідальність.

“Накладаються штрафи від 30 до 80 неоподаткованих мінімумів доходів громадян. 1 такий мінімум – це 17 гривень. Кримінальна відповідальність більш суворіша за порушення під час виборів і караються позбавленням волі, або обмеженням волі”, - наголосив Євген Чернега.

71 просмотр в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов