Цукор, газонокосарки, шкільні набори та аптечки – як на Полтавщині потенційні кандидати «допомагають» виборцям

Початок навчального року і спричинена цим суспільна увага до проблем дітей та молоді стали приводом для масштабної «благодійної» активності потенційних кандидатів.

На перше вересня під час урочистої лінійки студентам Лубенського лісотехнічного коледжу були вручені подарунки від потенційного кандидата, директора Лубенського верстатобудівного заводу АТ «Мотор Січ» Володимира Коваленка. Він подарував продукцію виробництва «Мотор Січ»: газонокосарку, бензопилу та діючий макет бензопили.

Спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА зафіксували роздачу наборів для занять та розвитку творчих здібностей у місті Миргород, а також населених пунктах Миргородського, Зіньківського, Решетилівського та Шишацькому районах від голови Полтавської обласної організації політичної партії «Відродження» Олега Кулініча. Більше двохсот тисяч дітлахів отримали зошити, папки, олівці, фломастери, фарби, альбоми для малювання, кольоровий папір та пластилін.

Достатньо часто потенційні кандидати, які займають посади в органах місцевого самоврядування, використовують ресурси місцевого бюджету, бізнесу або промислових підприємств для проведення соціальних акцій, спрямованих на привернення уваги виборців.

Полтавська міська рада щороку приймає програму, за якою учням дарують канцтовари за кошти місцевого бюджету. Цьогоріч Олександр Мамай (міський голова міста) під час благодійної програми “виділив” себе та свою партію. Батьки отримала по два пакети: один укомплектований шкільним приладдям, вдругому – мяка іграшка. Пакети були синьо-жовтого кольору, а також містили зображення емблеми партії Олександра Мамая «Совість України». Крім того, дітям роздавали прапорці та кульки від цієї ж політичної сили.

Зафіксовані поодинокі випадки відкриття потенційними кандидатами на місцевих виборах так званих соціальних магазинів, в яких на пільгових умовах продаються продукти і товари першої необхідності. Такий магазин функціонує у місті Миргород з одноіменною назвою партії “Громада” з ініціативи потенційного кандидата на місцевих виборах Олександра Сиверина.

Потенційні кандидати на місцевих виборах часто ініціюють надання виборцям безкоштовних послуг та товарів. Зокрема, полтавським пенсіонерам вручили запрошення на отримання «Аптечки здоров'я». Запрошення містить назву політичної партії «Солідарність».

У запрошенні зазначалося, що роздачу медичного набору відбувається у рамках програми «Здорове місто». Отримати безкоштовну аптечку може як сам пенсіонер, так і його родичі, якщо документально це підтвердять. На самих аптечках теж міститься логотип “Солідарність”

Міський голова міста Полтава, Олександр Мамай безкоштовно роздає цукор іменнинкам-пенсіонерам. Привітання-запрошення від партії “Совість Україна” надходить до поштової скрині мешканцям обласного центру. Для отримання “благодійного подарунку” при собі варто мати паспорт та пенсійне посвідчення.

Перш ніж отримати подарунковий цукор за адресою вул. Майдан Незалежності, 16, гостя запрошують переглянути фільм. У ньому розповідають про заслуги міського голови міста.

Після перегляду документального фільму, полтавці реєструються та отримують талончик. З ним вони виходять на двір та по черзі отримують по два пакети з логотипом “Совість України”. У пакетах по мішку з цукром, кожен з яких по 4 кілограми.

192 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов