Полтавцям нагадають про контрацепцію

Принагідно до Всесвітнього дня контрацепції, який щорічно відзначається 26 вересня, БО "СВІТЛО НАДІЇ" спільно із "Клінікою, дружньою до молоді" проводять акцію. Під час якої фахівці розкажуть полтавцям про переваги та недоліки основних методів контрацепції, та буде проведена роздача презерватитів та інформаційних метаріалів.
Захід відбудеться 25 вересня о 14.00 на вулиці Жовтневій (поблизу ЦУМу).

Довідка:Всесвітній день контрацепції світова спільнота відзначає 26 вересня. Ініціатором проведення такого свята у 2007 році стала не одна, а одразу десять міжнародних організацій, серед яких є представники країн Європи, США, Латинської Америки. Всі ці організації мають безпосереднє відношення до питань планування сім’ї та вивчення проблем репродуктивного здоров’я.

Щорічно відзначається дата є за своєю суттю лише одним з безлічі кроків масштабної довгострокової кампанії, спрямованої на зменшення кількості позапланових вагітностей, інформування населення про надійних і сучасних методів контрацепції, активне залучення уваги суспільства до проблеми абортів. У цей день проводяться тематичні конференції, акції, різноманітні просвітницькі та благодійні заходи.

183 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов