Привітання Лева Жиденка з Днем міста

Полтава. Місто творців, інтелектуалів та людей справжньої праці. Ціла когорта людей великого натхнення та гострого розуму пов’язана з нашим містом. Маючи таку спадщину, усвідомлюєш: головне – те, що ти створюєш і що залишаєш після себе.

Переконаний: перше завдання зараз – спроектувати умови людям для творчості та праці. І Полтава подарує світу ще не одного Котляревського та Кондратюка. Але пам’ятаючи історію, ми не повинні забувати про тих, хто вклав душу і працю в Полтаву за наших часів. Вони заслуговують на постійну увагу та пошану.

Усі ми любимо Полтаву. Цю любов можна проявляти емоційно: захоплюватися величною історією; насолоджуватися архітектурою, довершеною, як мелодія класичної музики; впорядкувати місто й з гордістю показувати туристам.

Цю любов можна проявляти раціонально: зберігати тепло в будинках; ремонтувати дороги й тротуари.

Любов можна проявляти у боротьбі за краще майбутнє міста. Зараз саме такий час. Було б нечесно не згадати про те, що ми – напередодні виборів. Уже скоро кандидати розпочнуть офіційну агітацію. Минуле змагається з майбутнім. Тільки разом ми зможемо вибороти у минулого місто нашої мрії.

У Полтави ще все попереду!

24 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов