В Полтаві стартували «відкриті уроки футболу» для школярів

Протягом 22-24 вересня в місті Полтава стартує новий сезон національного проекту «Відкриті уроки футболу», присвячені відзначенню Дню міста Полтава. Проект включає в себе ігри, уроки, змагання, конкурси та різноманітні форми заходів за принципом «футбол для всіх». Організатор проекту - Управління МВС України в Полтавській області та Федерація футболу України. Учасники – учні полтавських шкіл.

22-го вересня на стадіоні «Динамо» відбулося урочисте відкриття фестивалю. У заході взяла участь начальник сектору кримінальної міліції у справах дітей УМВС Жанна Ахіджанян, начальник сектору кримінальної міліції у справах дітей міста Полтава Наталія Нечепуренко.

За словами Жанни Ахіджанян, на «уроках футболу» діти мають змогу відчути позитивну футбольну атмосферу, яка слугуватиме потужним виховним інструментом для превенції дитячих конфліктів і дитячої злочинності, виховання у них патріотизму та цінностей здорового способу життя.

На відкритті правоохоронці поспілкувалися із дітьми, закликали їх бути уважними у випадку виявлення небезпечних вибухових предметів на вулиці, дотримуватися правил безпечної поведінки під час переходу доріг. Також діти мали змогу ближче познайомитися з роботою окремих служб міліції області та приміряти на себе предмети спеціального захисту.

«Відкриті уроки футболу» на Полтавщині триватимуть до 24-го вересня.

47 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов