У Полтаві відновили транспортне сполучення з віддаленим районом міста

Сьогодні, 22 вересня, напередодні Дня міста у Полтаві відновили автобусне сполучення з віддаленим районом міста, яке було неможливе через аварійний стан дороги.

Мова йде про Червоний Шлях та вулицю Свердлова, яка близько трьох років була закрита для проїзду автобусів через просідання ґрунту та руйнацію дорожнього покриття.

У зв’язку з цим, по «серпантину» було заборонено проїзд пасажирського транспорту. Сполучення з містом для мешканців Червоного Шляху відновили через Яківці та Інститут Зв’язку.  Найбільше складнощів виникло у школярів, більшість яких навчається в Полтавській ЗОШ №12. Учням доводилося долати в об’їзд на шкільному автобусі близько 30 кілометрів.

Як нам повідомив головний спеціаліст відділу з питань транспортних перевезень та зв'язку Полтавської міської ради Хоменко Юрій Миколайович, сполучення з Червоним Шляхом відновили сьогодні. Цьому передував капітальний ремонт вулиці Свердлова.

За словами спеціаліста, відновили маршрут пасажирські автобуси №10 та №32, які курсували тут раніше. Частина автобусів буде пільговими. Перевізники, які обслуговуватимуть ці маршрути - КП «Полтаваавтоелектротранс» та ТОВ «Євробус». Автобуси будуть курсувати за сталим графіком, інтервал між автобусами в середньому буде до 30 хвилин.

258 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов