Хто став «топ-нардепом» з Полтавщини

Сьогодні офіційно в Україні стартувала реєстрація кандидатів на вибори до місцевих рад, які відбудуться 25 жовтні. І поки кандидати та партії проводять з’їзди і конференції, журналісти видання «Трибуна» вирішили проаналізувати, як працюють під час нинішньої каденції депутати-мажоритарники з Полтавщини.

Дані для рейтингу були взяті з офіційного сайту Верховної ради України. Полтавська область має вісім депутатів, які обиралися по мажоритарним виборчим округам: Тарас Кутовий, Сергій Каплін, Юрій Бублик, Андрій Река, Юрій Шаповалов, Костянтин Іщейкін, Костянтин Живаго та Олег Кулініч.

Головними критеріями формування рейтингу стали:

  • відвідування засідань
  •  зареєстровані законодавчі ініціативи
  • законодавчі ініціативи, що набули чинності
  • виступи
  • середня підтримка ініціатив при голосуваннях

Враховуючі всі отримані дані, журналісти та експерти «Трибуни» так розподілили «призові» місця.

Номінація «Лідер законодавчої ініціативи»

Хто став «топ-нардепом» з Полтавщини (фото) - фото 1

Номінація «Кращий лобіст»

Хто став «топ-нардепом» з Полтавщини (фото) - фото 2

Номінація «Підтримка законопроектів»

Хто став «топ-нардепом» з Полтавщини (фото) - фото 3

Номінація «Мегафон»

Хто став «топ-нардепом» з Полтавщини (фото) - фото 4

Номінація «Відмінник»

Хто став «топ-нардепом» з Полтавщини (фото) - фото 5

"За обраними показниками першість отримує Тарас Кутовий, який у кожному з рейтингів не спускався нижче другого місця. І не сказати, що наступає на п’яти, але наздоганяє його Сергій Каплін, котрий на цих виборах пішов своїм шляхом і не є послідовним у партійній приналежності. Ще один лідер політичної сили, яка нещодавно з’явилася в Полтавській області  – Олег Кулініч, – змагається за друге місце рейтингу, але поки що трохи відстає від Капліна. Ну і Юрій Бублик з двома першими місцями у рейтингах, але недопрацюваннями у інших категоріях замикає третім місцем топ «працьовитих конячок» Полтавщини у Верховній раді України", - підсумовує "Трибуна".

Хто став «топ-нардепом» з Полтавщини (фото) - фото 6

Рейтинги складено на основі офіційних даних сайту Верховної ради України станом на 12.09.2015 року.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов