183 тисячі полтавських родин отримали право на субсидію

Програма житлових субсидій не втрачає своєї актуальності, а перед початком опалювального періоду набуде ще більшої важливості, оскільки це вагома допомога населенню у сплаті за комунальні послуги.

21 вересня під час апаратної наради начальник Департаменту праці і соціального захисту населення Полтавської ОДА Людмила Корнієнко повідомила, що до органів соціального захисту населення вже звернулося 190 тисяч сімей Полтавщини (це 31% від всіх сімей області). 183 тисячам родинам працівники соцзахисту вже визначили право на отримання субсидій.

–​ Три райони — Полтавський Миргородський та Шишацький — відстають у питанні охоплення сімей субсидіями від загального показника області в 31%.

–​ Це свідчить про те, що в цих районах не провели на належному рівні організаційні заходи для максимального виявлення родин, які можуть претендувати на отримання субсидій, – повідомила Людмила Корнієнко.

Вона зазначила, що до опалювального періоду потрібно максимально прийняти заяви від потенційних отримувачів субсидії.

Перед початком опалення кожній сім’ї, яка отримала субсидію, вручать повідомлення щодо розміру субсидії.

Валерій Головко звернувся до голів райдержадміністрацій:

–​ Від того, як ми забезпечимо виконання цієї програми, буде залежати чи не марно провели важку роботу працівники Департаменту соцзахисту. Люди, які мають право на субсидію, отримають ці гроші, щоб заплатити за житлово-комунальні послуги.

76 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов