У центрі Полтави відкрили меморіальну дошку Герою війни

Сьогодні, 21 вересня, на будівлі житлового будинку по вулиці Гоголя вшанували пам’ять відомого земляка, борця з окупантами Героя Радянського Союзу Анатолія Якушева.

Саме в будинку №20 по вулиці Гоголя проживав Анатолій Іванович після демобілізації у 1946 році.

Чимало гарних слів лунало на адресу Якушева, та найщирішими були слова тих, хто знав ветерана безпосередньо – його дочка та онука. Свого батька та діда вони згадували з неймовірною теплотою та гордістю.

У центрі Полтави відкрили меморіальну дошку Героєві війни (фото) - фото 1

«Вони були дуже дружньою сім’єю. Він поважав свою дружину. Він поважав людей. І в свою чергу, люди поважали їх, за ту їхню теплоту. Я з дитинства пам’ятаю їхню теплоту, як до нас рідних, так і до людей», - поділилася спогадами онука Якушева.

Про ідею створення меморіального знаку та труднощі, які виникли під час цього розповів автор дошки, архітектор Дмитро Коршунов.

У центрі Полтави відкрили меморіальну дошку Героєві війни (фото) - фото 2

«Трудність створення меморіальної дошки полягала в тому, що є дуже мало фотографій  Якушева. По суті, ми за основу взяли фото, на якому боєць тільки отримав своє звання Герою Радянського Союзу. Він якраз у військовій формі, кітелі, в динамічному розвороті. Якість фотографії була поганою, вона була збільшена в декілька разів», - розповів Дмитро Олександрович.

109 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов