Головко допоможе врятувати полтавське будівельне підприємство

Голова ОДА Валерій Головко посприяє відновленню роботи будівельного підприємства в Полтавському районі. 

Про це очільник області повідомив сьогодні під час селекторної наради щодо заборгованості із заробітних плат. За інформацією директора Департаменту праці та соціального захисту населення Людмила Корнієнко ПрАТ «Будівельне управління № 9 «Полтаванафтогазбуд» є найбільшим боржником у Полтавському районі. На сьогодні борг із зарплати на цьому підприємстві склав 1 мільйон гривень. І це при тому, що сьогодні в управлінні працює 21 людина, а 16 працівників звільнилися протягом року. Ще 560 тисяч гривень, за словами Людмили Корнієнко, БУ-9 заборгувало у якості сплати єдиного внеску.

Як прокоментувала ситуацію голова Полтавської РДА Лідія Лепейко, борг по зарплаті тягнеться ще з липня 2014 року. Нині підприємство, яке спеціалізується на будівництві газопроводів і раніше процвітало, нині фактично не працює. Безпосереднє керівництво знаходиться у Києві, проблемами полтавської філії не надто переймаються.

— 16 вересня на засіданні правління було вирішено виділити будівельному управлінню № 9 кошти у сумі 4,5 мільйона гривень, — повідомила голова Полтавської РДА. — з них 2,5 мільйона витратять на погашення всіх боргів. Решту — на розвиток підприємства.

При цьому Лідія Лепейко зауважила, що перспективи у підприємства невтішні. Із розмови зі столичним керівництвом стало відомо, що будівельне управління № 9 мають намір ліквідувати. Така перспектива голову ОДА абсолютно не влаштовує.

— Запрошуйте офіційно керівництво і власників підприємства — будемо разом вирішувати проблему, — прокоментував Валерій Головко. — Закрити підприємство дуже просто. Для мене важливо, щоб будівельне управління розрахувалося з боргами, але не припиняло свою діяльність. Адже йдеться про робочі місця для полтавців. Давайте разом допоможемо підприємству піднятися з колін і стати на ноги.

31 просмотр в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов