Через будівництво Біланівського ГЗК переселять не 10, а лише 2 населених пункти

Проведення комплексної державної експертизи проекту будівництва Біланівського гірничо-збагачувального комбінату запланована на 2016 рік. Проводитись експертиза буде під патронатом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

Про це повідомляє Кременчуг Online з посиланням на директора підприємства Юрія Хіміча.

«Участь в експертизі прийме Мінекології та всі необхідні держструктури. Якщо проект буде затверджений, то ми зможемо почати будівництво кар'єра», - зазначив Юрій Хіміч.

Також він повідомив, що через застосування нових технологій видобутку руди площа майбутнього комбінату зменшена з 6 тис. Га до 2,5 тис. Га.

«У зв'язку з цим під відселення потраплять тільки два села - Базалуки і Бондарі. Там зареєстровано 488 чоловік. Це 259 домогосподарств. Зазначу, що Бондарі почнемо переселяти тільки з десятого року роботи ГЗК. Від частини жителів ми вже отримали заяви на відселення», - сказав Хіміч.

Він також розповів, що у зв'язку з планованим будівництвом комбінату планується перенесення залізничної гілки «Кременчук - Полтава» від станції Потоки до Нової Галещини, а автодорогу «Кременчук - Полтава» більше не планують переносити.

Нагадаємо, для будівництва ГЗК планувалося відселити близько 10 сіл під Кременчуком. Жителям сіл обіцяли компенсувати всі пов'язані з переселенням витрати і, за їх бажанням, надати квартиру або побудувати окремий будинок.

116 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов