Валерій Головко про call-центр для учасників АТО: «Ми маємо вислухати проблеми цих людей»

Голова Полтавської ОДА Валерій Головко розповів про call-центр «АТОЛ». На його думку, це приклад міжнародної співпраці, який несе допомогу тим, хто її найбільше потребує.

Нагадаємо, що 4 вересня у Полтаві відкрився «АТОЛ» – call-центр для учасників АТО, фронтових волонтерів, внутрішніх переселенців та їх родин.

Одним з партнерів проекту, який долучився до ідеї call-центру ще на етапі ідеї, є голова Полтавської ОДА Валерій Головко.

Волонтери_call-центру_АТОЛ

Очільник області переконаний, що даний проект є необхідним для Полтавщини з двох причин. По-перше, це довгострокова співпраця між Україною і Литвою – країною, яка чи не найбільше підтримує нашу державу. По-друге, це дуже важливий соціальний проект для нашої області, тим більше, що він реалізується вперше в Україні. На Полтавщині чимало фронтових волонтерів, внутрішніх переселенців, які постраждали внаслідок бойових дій на сході, додому повертаються учасники АТО, які дивилися в обличчя смерті:

Проект «АТОЛ» виконує функцію співрозмовника і помічника для тих мешканців Полтавщини, яких торкнулася війна. Ми не можемо залишати їх наодинці і маємо вислухати проблеми цих людей. І литовсько-український call-центр допомагає в цьому. Важливо, що ми не витрачали час, винаходячи щось нове, а взяли існуючий досвід європейської країни, адаптували його до України і застосовуємо його в Полтавській області.

Голову Полтавської ОДА також радує той факт, що небайдужі полтавці долучаються до роботи цього важливого проекту:

Волонтери центру вже активно працюють і приймають дзвінки. Звісно, це морально важка робота, але тільки так ми можемо почути людей, які потребують емоційної допомоги. Маю надію, що «АТОЛ» стане потужним центром, яким ми пишатимемося на всю Україну, а досвід Полтавщини стане в нагоді іншим областям.

Голова_Полтавс_коi_ОДА_Валерiй_Головко (1)

Зазначимо, що безкоштовний номер, за яким можна зв’язатися з даною установою – 0-800-20-30-20 (поки що з 17:00 до 23:00, але з часом лінія буде працювати цілодобово).

Довідка:Проект «АТОЛ» є результатом співпраці міністерств Литовської Республіки (охорони краю, закордонних справ, внутрішніх справ та департаменту поліції при міністерстві внутрішніх справ) та Фонду «Унія 1219», засновник якого, Волдімарас Ажубаліс проживає у Полтаві. Проект фінансується Програмою розвитку співробітництва та популяризації демократії Міністерства закордонних справ Литовської Республіки (Orange projects).

Прес-служба Полтавської ОДА

58 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов