Полтавські фіскальники пояснили, що роблять з вилученою контрабандою

З початку року працівниками ДФС Полтавщини було вилучено підакцизної продукції на суму в 17,9 млн грн. З цієї суми лікеро-горілчаної продукції на 7,4 млн, спирту – 659 тис, тютюнових виробів – 9,6 млн, паливно-мастильних матеріалів – 245,6 тис грн.

Подальшу долю вилученої продукції вирішує суд. Її можуть як знищити, так і переробити.

«Наприклад, нещодавно було вилучено тютюнових виробів на суму близько 9 млн грн – це були цигарки, які везлися на Полтавщину з Донецької області. Вони транспортувалися з підробленими акцизними марками. На даний час є рішення суду про конфіскацію товару і знищенню їх. Створюється спеціальна комісія і тютюнові вироби знищуються. Паливо-мастильні матеріали підлягають переробці. Горілчані вироби, якщо вони не доброякісні, то теж знищені. Якщо біль-менш нормальної якості, то з виробів добувається спирт», - пояснив перший заступник начальника Головного управління ДФС у Полтавській області Олег Лєднік.

З початку року за рішенням судів конфісковано вилучених підакцизних товарів на суму 10,4 млн грн.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов