Полтавську філію «Укрпошти» очікує перевірка через збитковість

У середу, 16 вересня, в Києві пройшов брифінг в.о. гендиректора «Укрпошти» Ігоря Ткачука, який повідомив, що з моменту дії антикорупційної програми, яка почала діяти з 2014 року, на держпідприємстві виявлено порушень на близько 95 млн гривень.

"Наша служба з безпеки вже півроку провадить цю роботу. Питанням займається і СБУ. Найближчим часом справу буде передано до суду", - додав керівник підприємства.

Як повідомив Ткачук, збитки лише за цим правопорушенням становлять десятки мільйонів гривень на рік. У зв'язку з цим "Укрпошта" розпочала роботу над проектом "Електронна марка", впровадження якого унеможливить, на його думку, зловживання в цій сфері. Крім того, ДП має намір ініціювати зміни до українського законодавства з метою посилення покарання за підроблення поштових марок.

Під час виявлення порушень було також розкрито схему, за якою у 2014 році постачали паливо за завищеними цінами. Збитки оцінено у 18 млн грн.

Крім того, як повідомив Ткачук, розслідується справа про перерахування попереднім керівництвом ДП коштів до Златобанку та Дельта-Банку, відповідно 57 млн грн і 40 млн грн, тоді як банки були вже в стані банкрутства. При цьому керівник "Укрпошти" додав, що 37 млн грн із Дельта-Банку вдалося повернути.

За його словами, завдяки розслідуванню також вдалося заощадити близько 11 млн грн на послуги "хмарних технологій", ще 3 млн грн принесла зміна сервісного центру, що здійснює підтримку програмного забезпечення.

Однією з важливих проблем у роботі антикорупційної програми І.Ткачук назвав збитковість роботи окремих дирекцій "Укрпошти". Зокрема, 21 керівника, серед них - і керівників обласних дирекцій, звільнено за низькі показники роботи та ймовірні корупційні схеми, які мають підтвердити або спростувати правоохоронні органи.

Серед збиткових дирекцій він назвав філію в Сумах, Івано-Франківську (є наказ про звільнення керівника), Полтаві (директор пояснюватиме причини збитків).

Загалом керівник "Укрпошти" пообіцяв перевірку в усіх дирекціях, які демонструють збитковість, і заявив: "Наше підприємство може працювати прибутково. Звільнення й надалі будуть серед керівництва, яке не зможе забезпечити прибуток".

Ткачук озвучив інформацію про правопорушення в окремих дирекціях. Зокрема, за фактом розслідування в Хмельницькій дирекції було розкрито схему, коли під час відправлення посилок підробляли штрих-коди, що завдавало збитків підприємству. За цим фактом порушено провадження, одного працівника звільнено, двох відсторонено від виконання обов'язків. Крім того, в містах-курортах Моршині і Трускавці (Львівська обл.) виявлено незаконне відчуження нерухомого майна на користь комерційних компаній. Відповідні документи за зазначеними фактами також передано до правоохоронних органів.

Загалом, згідно з даними голови "Укрпошти", за корупційними порушеннями на підприємстві вже відкрито понад 40 кримінальних справ.

.

123 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов