Чаус: «Провести референдум з неосвіченими людьми дуже важко»

В Полтаві вже 4-й день триває безстрокова акція протесту «Правого сектору», який вимагає відставки Уряду. Ми поспілкувалися з очільником Полтавського осередку «ПС» Марко Чаусом про те, коли відбудеться відставка Уряду, можливість проведення референдуму, щодо відставки Президента та кого він буде підтримувати на місцевих виборах.

Чи буде найближчим часом відставка Уряду?

- Вона буде і тут вже не треба бути якимось провидцем, щоб це зрозуміти. Цей Уряд вичерпав себе. Падіння економіка настільки стрімко падає, що її навіть зупинити неможливо, не те, щоб підняти з колін. Дехто каже, що це війна винна в падінні економіки, але до цього всього докладається й те, що Уряд обкрадає країну.

Раніше ви збиралися проводити збір підписів за імпічмент Президенту, щоб провести дострокові вибори, яка наразі ситуація з цим?

- Дуже важко робити референдум де люди несвідомі. Якось я їхав в транспорті, а жінка питає: «Как доехать до сахара». А Мамай взяв і зробив зупинку спеціальну, щоб люди виходили і брали його цукор. А це вже падіння духовних інтересів, це просто зубожіння нації. Я не хочу сказати, що всі люди такі, але більшість людей зневірилися в тому, що буде краще. Тому люди вибирають так: дають цукор – бери, б’ють – тікай. Зробити референдум з неосвіченими людьми дуже важко. На нього прийде можливо одна четверта частина. Інша просто не прийде.

Чому зараз з’єднуєтесь зі «Свободою», бо раніше ви особисто висловлювалися, що ця партія вмерла як політична сила?

- Я нагадаю слова Дмитра Яроша. Він казав, що єдина сила, яка підходить нам по своїй ідеології до «Правого сектору» - це «Свобода». Тягнибок якось тоді проігнорував ці слова. А зараз в нього важкі часи і тепер уже він заявляє, що хоче об’єднатися з «ПС», щоб наше політичне крило мало можливість піти на місцеві вибори під прапорами «Свободи». «Правий сектор» заявив, що ми на вибори не йдемо. На останньому з’їзді Дмитро Анатолійович заявив, що якщо хтось хоче йти на вибори, то може це робити, але не від «ПС» і до нас належати більше не буде.

Якщо «ПС» не йде на вибори, але кого особисто ви будете підтримувати на виборах в Полтаві?

- Для Полтави я не можу нічого сказати. Може моя позиція ще зміниться, але на сьогоднішній день я не можу сказати за кого я голосуватиму.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов