Як батьки відвойовували школу для своїх дітей під час сесії Полтавської міськради

15 вересня в Полтаві відбулася 51-а сесія міської ради 6-го скликання. Під час засідання було розглянуто 42 основних питання та 2 додаткових. Засідання тривало близько двох годин.

Найбільш гострим стало питання стосовно Полтавської дитячої художньої школи. Справа в тому, що художня школа розташована на території Краєзнавчого музею та не має власної ділянки для встановлення нової котельні, бо старий газовий котел знаходиться в аварійному стані, через що взимку в приміщенні температура повітря занизька – 16-18 градусів.

На сесії було винесено питання про перенос школи зі старого місця на нове – в мікрорайон «Алмазний». Батьки учнів школи були проти такого рішення та прийшли до сесійної зали висловити свою незгоду. На їх думку, перенесення школи завдає значних незручностей для учнів, а проблему з опаленням можна було вирішити встановивши турбокотел. Виникла суперечка між батьками та міським головою Олександром Мамаєм, а також полтавським правозахисником Василем Ковальчуком. Останній кілька разів назвав Мамая мерзотником.

В підсумку після виступу батьків було прийнято рішення зняти питання про переніс школи до наступної сесії.

Крім цього слід зазначити ще кілька рішень депутатів. Зокрема, про додаткове виділення 907 тисяч гривень на оздоровлення сімей учасників АТО, додаткове виділення 500 тисяч гривень до кінця року на виплати учасника АТО. Також виділили й 900 тисяч грн. на ремонтні роботи приміщень УМВС. Як зазначили депутати, це допоможе в підвищенні професійних здібностей працівників міліції.

174 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов