Поради полтавцям, як вберегти авто від крадіїв

Одна з найголовніших причин незаконного заволодіння транспортними засобами – безпечність їх власників. Відійшов на хвилину, не замкнувши дверцят на ключ, залишивши в салоні документи, - в одну мить машини немає.

Водії мало піклуються про збереження своїх автомобілів. Цим і користуються любителі покататися «на халяву», а також професійні викрадачі Залишитися без «залізного коня» може будь-який автомобіліст, який має хороший автомобіль, і тому має сенс прислухатися до порад Державтоінспекції, щоб не розлучитися зі своїм транспортним засобом.

Шановні водії! Залишаючи автомобіль, не лінуйтеся перевірити, чи щільно закриті всі двері і вікна, а при наявності сигналізації включіть її, якщо навіть на хвилину потрібно залишити вашого вірного друга. Не зайвим буде, якщо ви підстрахуєте сигналізацію яким-небудь механічним пристроєм типублокіратора керма, важеля перемикання передач.

Якщо вам доводиться залишати автомобіль під відкритим небом, намагайтеся ставити його на видному місці, найкраще ставити на платну стоянку або паркування.

Ключі від автомобіля не на хвилину не залишайте в замку запалювання. Не залишайте в салоні автомобіля, тим більше на видному місці, цінні речі, сумки, мобільні телефони тощо - це провокує злочинців.

Уникайте придбання транспортних засобів за дорученням для запобігання в подальшому шахрайських дій стосовно транспорту та будь-яких негативних наслідків, пов’язаних із забороною розпорядження та експлуатації рухомим майном. Використовуйте при оформленні угод нотаріальні заклади та спеціалізовані торгівельні організації.

До уваги власників транспортних засобів!

Незаконні заволодіння автотранспортними засобами стосуються кожного водія чи власника, незалежно від моделі авто та року його випуску.

Часто винними у «зникненні» транспортних засобів є самі власники. Найпростішим способом позбавити «роботи» потенційних викрадачів є ваша пильність і вжиття елементарних заходів щодо убезпечення автомобіля.

Автор: УДАІ УМВС України в Полтавській області

96 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов