Валерій Головко представив нового керівника «ідеологічного департаменту»

14 вересня під час апаратної наради у приміщенні Полтавської ОДА голова адміністрації Валерій Головко представив нового директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вадима Штефана.

Новопризначеного керівника обрали після проведення конкурсу. Анкети претендентів на посаду розглядала як конкурсна комісія, так і експертна група із п’яти осіб, до якої входили редактори та медіаексперти Полтавщини.

Валерій Головко зазначив, що абсолютно всі вимоги конкурсів були витримані:

− Я сподіваюся, що Вадим Григорович незабаром представить концепцію модернізації даного департаменту і до кінця року ми побачимо серйозні зміни в його роботі.

Раніше Вадим Штефан був членом Громадської ради при Полтавській ОДА, нині він вже пройшов стажування на новій посаді. Присутнім пообіцяв якнайшвидше влитися в роботу і показати результат.

Валерій Головко повідомив, що незабаром відбудеться конкурс на заміщення вакантної посади начальника управління ЖКГ. Керівник Департаменту Олександр Тонков написав заяву на звільнення.

Прес-служба Полтавської ОДА

96 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов