Які товари найбільше зросли в ціні на Полтавщині

Індекс споживчих цін (індекс інфляції) у серпні 2015р. по Полтавській області становив 99,6%.

На споживчому ринку області ціни на продукти харчування та безалкогольні напої знизились на 1,3%. Найбільше (на 21,8%) подешевшали овочі, а саме: морква – на 55,4%, буряк – на 49,9%, помідори – на 34,2%, картопля – на 22,7%, цибуля ріпчаста – на 20,0%. Знизились в ціні фрукти на 16,1%, рис – на 0,5%, хліб – на 0,3%. Водночас дорожчими стали сало на 8,3%, яйця – на 6,0%, м’ясо та м’ясопродукти, цукор – на 2,9%, продукти переробки зернових – на 1,8%, безалкогольні напої – на 1,4%, сир і м’який сир (творог) – на 0,8%, масло – на 0,5%, олія соняшникова – на 0,4%, макаронні вироби – на 0,3%, риба та продукти з риби, молоко – на 0,1%.

Алкогольні напої та тютюнові вироби подорожчали на 1,3%, у тому числі тютюнові вироби – на 1,4%, алкогольні напої – на 1,1%.

Зростання цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 0,1% відбулось через збільшення на 1,5% вартості утримання та ремонту житла.

У сфері охорони здоров’я в цілому ціни зросли на 1,9%, через подорожчання послуг лікарень на 7,9%, амбулаторних послуг – на 0,3%. Проте фармацевтична продукція, медичні товари та обладнання знизились в ціні на 0,4%.

Загальне зниження цін на транспорт на 0,4% пов’язано з подешевшанням палива та мастил і транспортних засобів (на 0,8% і 0,6% відповідно).

На 0,1% знизились ціни у сферах зв’язку та освіти. В той же час на 0,2–1,9% подорожчали предмети домашнього вжитку, побутова техніка та поточне утримання житла, послуги ресторанів та готелів, одяг і взуття, послуги відпочинку і культури.

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ СТАТИСТИКИ У ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

36 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов