Перші засідання виборчих комісій на Полтавщині пройшли без необхідного інвентарю

У Полтавській області відбулись перші засідання виборчих комісій. Спостерігачі мережі ОПОРА відвідали вісім комісій, а саме Кременчуцьку міську, Гребінківську районну, Пирятинську районну, Лубенську міську, Великобагачанську районну, Полтавську обласну, міську та районну. Усі засідання комісій відбулисяь без порушень, проте для деяких виборчих комісій проблемою стала відсутність необхідного інвентарю і календарного плану проведення виборів.

Так, у Кременчуку початок засідання та складання присяги пройшло у повному складі членів комісії. Після проведення порядку денного комісія зазначила, що її забезпечили усім необхідним інвентарем. Наступне засідання запланували на суботу, 12 вересня.

Гребінківська районна виборча комісія також розпочала засідання у повному складі. Засідання проходило згідно з чинним законодавством. Усі члени комісії працювали злагоджено. Не повний склад розпочав засідання у Пирятинській виборчій комісій: із 17 можливих присутніх було 15 осіб. Засідання розпочалося вчасно і було проведено згідно плану, проте пройшло воно за відсутності представників політичної партії «Наш Край» та Радикальної Партії Олега Ляшка. На момент проведення виборча комісія не була забезпечена необхідним інвентарем. Голова комісії сказала, що для початку їм видали лише папір. Але по завершенню запевнила, що решту пообіцяли надати до обіду, а саме два ноутбуки, принтер та два телефони. Печаті голова комісії поки що не отримала, тому що, як вона зазначила, не підписала відповідних документів.

Із 18 чоловік на засіданні міської Лубенської виборчої комісії з’явилися 16. Після організаційних питань, а також роботи порядку денного порушилипитання щодовиділення приміщення для роботи, необхідної організаційної техніки та створення фонду. Потім проголосували про залучення спеціалістів для забезпечення стабільності робити. Згодом було сформовано графік чергувань увихідні дні.

Засідання Великобагачанської районної виборчої комісії відбулося без п’ятьох членів із 18. Відсутніми стали представники таких партій, як «Опозиційний блок», «Народний Фронт», «Нова держава», «Нова політика» та Радикальна Партія Олега Ляшка. Причини відсутності членів виборчої комісії спостерігачам ОПОРИ не повідомили. Після присяги, голова комісії відмовилася виконувати свої повноваження на платній основі.

У Полтавській обласній виборчій комісії голова відбула до Києва, тому її обов'язки виконувала заступник. Із 18 чоловік складу пришло 15. Заступник голови комісії провів засідання. Також зауважив, що у них немає календарного плану заходів щодо проведення та організації місцевих виборів 2015 року та повного тексту Закону України «Про місцеві вибори».

На засідання Полтавської міської виборчої комісії не з’явився лише член комісії від партії «Блок Петра Порошенко».

Члени Полтавської районної виборчої комісії склали присягу у складі 15 осіб із 18. Секретар продемонстрував календарний план заходів щодо проведення та організації місцевих виборів 2015 року. Після вирішення організаційних питань порядку денного комісіявстановила графік чергувань, а також призначила засідання на наступний день.

68 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов