Протягом року у ПолтНТУ працюватиме волонтер Корпусу Миру США в Україні

Традиційно Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка розширює кордони міжнародного співробітництва з провідними установами та університетами світу. В 2015-2016 навчальному році в рамках договору про співробітництво між Корпусом Миру в Україні та Полтавським національним технічним університетом імені Юрія Кондратюка до університету запрошено волонтера-американця Ларрі Рафеті. Саме задля підвищення рівня володіння іноземною мовою студентами університету та підвищення рівня їх конкурентоздатності на міжнародному ринку праці адміністрація університету активно впроваджує подібні проекти.

Пан Рафеті перебуватиме у ПолтНТУ з серпня 2015 по вересень 2016 року. Під час перебування в університеті Пан Рафеті сприятиме покращенню методичного забезпечення університету і підвищенню майстерності викладання на кафедрі іноземних мов, здійснюватиме обмін досвідом.

Варто зазначити, що Ларрі Рафеті – магістр архітектури Університету штату Монтана та Університету штату Колорадо, тому велику увагу він планує приділити саме викладанню англійської мови у студентів технічних напрямів, таких як архітектура та будівництво. Також заплановано його залучення до викладання англійської мови студентам 2-го і 3-го курсів напряму підготовки «Філологія» та проведення розмовного клубу в Мовному центрі ПолтНТУ.

За умовами угоди, до установи, яка приймає волонтерів, традиційно приїздить директор Корпусу Миру США в Україні. Тож, 9 вересня Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка мав честь прийняти пана Дені Робертсона. В рамках зустрічі пан Робертсон безпосередньо поспілкувався з ректором університету Володимиром Онищенком, проректором з науково-педагогічної роботи та міжнародного співробітництва Іриною Брижань, завідувачем кафедри іноземних Валентиною Стрілець та іншими  науково-педагогічними співробітниками університету. Протягом відвідування університету директор Корпусу Миру США в Україні ознайомився з історією, головними здобутками та матеріально-технічною базою вишу.

image010.jpg

 image012.jpg

Відвідавши сучасний лінгафонний кабінет, залу засідань вченої ради, виставкову залу, народний музей університету та заняття студентів напряму «Філології» пан Робертсон був приємно вражений матеріально технічною базою, багаторічною історією та результатами плідної праці усього колективу університету. Він залишив свій запис у Книзі пошани ПолтНТУ та висловив наміри про продовження й поглиблення співпраці між Корпусом Миру США в Україні та Полтавським національним технічним університетом імені Юрія Кондратюка.

 image014.jpg

Корпус Миру США в Україні було засновано у 1992 році, коли Президенти України та Сполучених штатів Америки підписали двосторонню угоду про започаткування Корпусу Миру США в Україні. Відтоді Корпус Миру співпрацював з багатьма прогресивними організаціями.

 image016.jpg

Співпраця із закордонними колегами та залучення до навчального процесу волонтерів Корпусу Миру не лише покращує рівень володіння іноземної мови, а й сприяє культурному та інформаційному обміну і поширенню знань про американське суспільство серед викладачів та студентів університету.

Маргарита Лубкова,
ІАЦ ПолтНТУ

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов