Інтегратори з Полтавщини повчились у відомих тренерів налагоджувати зв'язки

З 7-го по 9-те вересня в місто Київ на семінар з усієї України з'їхались усі начальники відділів по взаємодії з суб'єктами надання первинної правової допомоги місцевих центрів.

Від Полтавської області участь в семінарі прийняли інтегратори Першого, Другого, Кременчуцького та Лубенського місцевих центрів (На фото зліва направо: Максим Паляниця, Тетяна Ражик, Андрій Вишневський (директор Коорд.центру), Світлана Терещенко, Андрій Свєшніков).

Інтегратори повчились у співробітників: Координаційного центру та центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, експертів Української фундації правової допомоги, проекту "Доступна та якісна правова допомога в Україні", Міжнародного фонду «Відродження», Української Гельсінської спілки з прав людини, інших партнерських та громадських організацій, адвокатів. Інтегратори мали змогу обговорити із експертами та колегами актуальні питання досвіду перших місяців роботи, визначити план подальших дій у своїй роботі, отримати відповідні експертні консультації та настанови.

Захід організовано Координаційним центром з надання правової допомоги спільно з Українською фундацією правової допомоги за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Організація та проведення такого семінару була націлена на підвищення рівня кваліфікації працівників місцевих центрів в сфері взаємодії місцевих центрів з органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями комунальними установами та іншими суб'єктами надання первинної правової допомоги.

Одне із важливих завдань 100 новоутворених місцевих центрів– розвиток активних зв’язків із громадськими організаціями та об’єднаннями на місцевому рівні, органами адвокатського самоврядування, волонтерськими організаціями тощо з метою створення мережі широкого партнерства суб’єктів надання послуг безоплатної правової допомоги, інформування громад щодо їхнього права на отримання безоплатної правової допомоги. 

Нагадаємо, що з 01 липня 2015 року запрацювало 100 центрів по всій України для забезпечення населення вторинною правовою допомогою. В Полтавській області таких центрів чотири.

39 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов