Начальник ДСНС Полтавщини зустрівся з майбутніми рятувальниками

10 вересня в ГУ ДСНС України у Полтавській області відбулася зустріч начальника Головного управління Віктора Дейнеги, керівників відділів з молодими фахівцями – випускниками вищих навчальних закладів системи ДСНС України 2015 року.

Під час зустрічі були підведені підсумки стажування в посадах, обговорено нагальні проблеми молодих фахівців, прийняті заліки по службовій, фізичній та пожежно-стройовій підготовці, а також проведені тестування на знання нормативних документів.

Психологами Головного управління була проведена психопрофілактична робота з молодими співробітниками Служби. Увага психологів була націлена на психологічне тестування, визначення стануадаптованості до умов служби, визначення рівня тривоги та депресії та стану матеріального і фінансового забезпечення молодих спеціалістів.

Основна увага психологів приділялася проведенню тренінгового заняття з метою профілактики стресів та опанування навичок самостійного подолання життєвих стресових ситуацій.

«Оволодіння співробітниками елементарними знаннями та вміннями з основ психогігієни та психопрофілактики, розвиток навичок саморегуляції створюють передумови для самостійного застосування даних знань, умінь та навичок у подальшій професійній діяльності» - зауважила психолог Юлія Фалєєва.

 ГУ ДСНС України у Полтавській області

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов