На Полтавщині за півроку лісогосподарські підприємства виготовили продукції на 103 млн гривень

Найбільшими підприємствами Полтавщини, які займаються лісогосподарською діяльністю, є ДП “Гадяцьке лісове господарство”, ДП “Полтавське лісове господарство”, ДП “Миргородське лісове господарство”, обсяги продукції, робіт та послуг яких за січень–червень 2015 рік складають 61,4% загального обсягу по області.

На підприємствах лісового господарства та лісозаготівлі Полтавщини (по юридичних особах та відокремлених підрозділах юридичних осіб із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб) у січні–липні 2015р. працювало 1,4 тис. штатних працівників облікового складу, середньомісячна заробітна плата яких за цей період становила 3649 грн., що на 20,2% більше, ніж за відповідний період 2014р., та в 3,0 раза вище рівня мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму для працездатної особи (1218 грн.).

За січень–червень 2015р. підприємствами області, які займалися лісо-господарською діяльністю, вироблено продукції лісового господарства у фактичних цінах на суму 103,2 млн.грн. (2,1% загального обсягу по Україні). Частка продукції лісозаготівель у загальних обсягах продукції лісового господарства становила 96,8%.

Підприємствами та організаціями, яким надані у користування або власність ліси, впродовж січня–червня 2015р. заготовлено 202,2 тис.м3 ліквідної деревини, у тому числі лісоматеріалів круглих – 109,2 тис.м3, паливної деревини (включаючи деревину для виробництва деревного вугілля) – 93,0 тис.м3.

31 просмотр в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов