У Полтаві презентували перший український мілітарний журнал

9 вересня в Полтаві відбулася презентація першого українського мілітарного журналу «Миротворець», передає ГромадськеТБ.Полтава.

Щомісячник, що випускається у Харкові, орієнтований на широку аудиторію: як на військових, так і на мирних жителів, що цікавляться мілітарною тематикою. Є в ньому і розділ, присвячений діяльності волонтерів.

Мета журналу – дати людям стратегічне розуміння того, що відбувається. Людина в окопі бачить тільки ситуацію навколо себе. Інформація, яку читач отримає з журналу, покликана підійняти його на декілька рівнів вище, показати загальну ситуацію, адже люди мають розуміти, частиною якого процесу вони є.

Оскільки миру можна досягти тільки скоординованими діями, журнал ставить за мету показати людям, що вони роблять, для чого, чому саме так, тобто як саме їх дії наближають загальну перемогу. Таке знання надає людям впевненість у своїх діях, у їх необхідності та корисності. Саме тому журнал подає не тільки військові теми, а й необхідну інформацію для інших професіоналів, що допомагають здобувати перемогу.

Представляли видання полтавським журналістам відповідальний секретар Тетяна Кохановська, комерційний директор Олександр Шевченко, а також координатор ІЦ «Майдан-Моніторинг» у Полтавській області Ігор Кіянчук.

Як запевняють  представники редакційної групи, журнал є абсолютно аполітичним і не є майданчиком для піару, адже однією з головних цінностей, на яких базується «Миротворець», є чесність.

381 (1)

За словами Олександра Шевченка, журнал не втратить своєї актуальності і після завершення військового конфлікту, адже і в мирний час Україна має демонструвати сильну та всебічно підковану армію.

Журнал випускається за підтримки Української Миротворчої школи. Пілотний (нульовий) та перший випуски вийшли тиражем 3000 примірників. Щомісячник планується розповсюджувати, у першу чергу, через волонтерські організації, через всеукраїнські та регіональні мережі книгарень, а також через регіональні мережі продажу преси.

Окрім того, у журналі діє акція «Купи журнал бійцю». Оплативши примірник для солдата, благодійник має змогу написати послання бійцю на фронт. Для цього потрібно заповнити спеціальну форму в журналі або окрему наліпку. В тексті вказується ім’я дописувача та побажання солдату. Підписаний журнал або журнал з наліпкою волонтер передає на передову.

Загалом, інформація, що подається в журналі, покликана формувати мілітарну культуру, яка дотепер була відсутня в Україні.

57 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов