Полтавські міліціонери повернули державі 490 млн збитків, завданих в результаті економічних злочинів

На підбитті підсумків роботи управління протидії злочинності у сфері економіки за вісім місяців 2015 року, яке відбулось 8-го вересня в УМВС області, обговорили стан розкриття економічних злочинів, заходи з відшкодування завданих збитків, а також пріоритетні напрямки діяльності підрозділу на «порозі» реформування.

На початку наради керівник міліції Олег Бех відзначив роботу низки працівників служби. За успішне розкриття злочинів правоохоронців заохочено спеціальними званнями.

Полтавські міліціонери повернули державі 490 млн збитків, завданих в результаті економічних злочинів (фото) - фото 1
Полтавські міліціонери повернули державі 490 млн збитків, завданих в результаті економічних злочинів (фото) - фото 2

За даними начальника управління протидії злочинності у сфері економіки Костянтина Кругляка до суду скеровано більше 500 кримінальних проваджень зі збитками на загальну суму майже 500 мільйонів гривень. Державі відшкодовано 98 % матеріальної шкоди, завданої фігурантами кримінальних проваджень.

Начальник відділу організації роботи, аналізу та контролю служби Надія Шмонденко повідомила, що за вчинення кримінальних правопорушень у бюджетній сфері про підозру повідомлено більше ніж 80-м службовцям. З-поміж них: 56-ть розпорядників коштів державного бюджету, 36-ть – місцевого бюджету. Окрім того, 27-м осіб притягнуто до кримінальної відповідальності за допущені порушення у сфері державних закупівель.

87 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов