«Лікарняна каса Полтавщини»: як безкоштовна медицина витискає гроші з пацієнтів

БО "Лікарняна каса", яка діє у Полтаві неодноразово опинялася в центрі корупційних скандалів. Полтавські активісти і громадські діячі неодноразово намагалися довести, що під виглядом благодійної організації відмиваються величезні кошти.

Лікарняна каса (ЛК) — у випадку захворювання забезпечує хворого ліками, допомагає у проведенні лабораторних досліджень, а у разі оперативного втручання — витратними матеріалами. Лікарняні каси можна розглядати як варіант добровільного медичного соціального страхування.

В статуті благодійної організації повідомляється, що надходження ЛК від членських внесків спрямовуються виключно на благодійництво та забезпечення господарської діяльності, передбачених Законом України "Про благодійну діяльність та благодійні організації". Вступний внесок в ЛК складає 3 (три) гривні. Вступний внесок сплачується одноразово при вступі в ЛК.
Членський внесок члена ЛК складає 2,5 % від встановленого розміру мінімальної заробітної плати в Україні. З 1 січня 2015 року членський внесок становить 30 (тридцять) гривень.

Столичні журналісти телеканалу ICTV спробували розібратися з цією ситуацією. Що їм вдалося з'ясувати можна буде побачити у відеосюжеті.

644 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов