Робоча субота, сесії в будинку культури та трирічний термін: що запровадить Бублик, якщо стане мером Полтави

Сьогодні, 8 вересня, нардеп від ВО «Свобода» Юрій Бублик провів масштабну прес-конференцію на якій заявив про намір балотуватися на посаду міського голови Полтави.

Журналістам нардеп розповів про нововведення, які чекають на полтавців в разі свого обрання.

По-перше, Бублик заявив, що в разі свого обрання він буде на посаді лише три роки, а далі складе свої повноваження. За його словами такого терміну цілком достатньо, щоб проявити себе. «Міський голова має обиратися на три, а не на п’ять років. Ми пропонуємо, що б каденція органів місцевого самоврядування тривала три роки. Я зі свого власного досвіду зрозумів, три роки достатньо, щоб зреалізувати себе і показати громаді на трясця ти туди прийшов. Чи щось поцупити, чи щось зробити для людей. За три роки достатньо показати громаді реалізацію своєї виборчої програми, відношення до людей, відношення до своїх посадових обов’язків, тому по завершенню трирічного терміну, мною будуть складені повноваження міського голови. І я піду на позачергові вибори».

Також серед нововведень буде те, що міська рада працюватиме у суботу. «Субота – робочий день у Полтавській міській раді. Понеділок – автоматично вихідний. Це буде зроблено для того, щоб полтавці могли звернутися до органів місцевого самоврядування, щоб отримати консультації чи допомогу».

Також Бублик буде боротися за відкритість міської ради. Для цього він практикуватиме проведення сесій у Будинку культури, щоб якомога більше полтавців мали змогу бути присутніми, а також  виїзні сесії.

Щодо освіти, то  Бублик пропонує запропонувати проводити анонімні опитування серед батьків вихованців дитячих садочків та учнів шкіл, щоб в такий спосіб з’ясувати, чи справляються керівники зі своїми обов’язками та чи не беруть побори.

121 просмотр в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов