Полтавські податківці відправили в зону АТО автомобіль

Головне управління Державної фіскальної служби у Полтавській області продовжує підтримувати бійців в зоні АТО. Вже не вперше направляються вантажі з різноманітною гуманітарною допомогою, технікою та провіантом. Цього разу на передову відправили черговий автомобіль, який був придбаний та капітально відремонтований завдяки коштам працівників ГУ ДФС області.

Як зазначив в.о. начальника ГУ ДФС у Полтавській області Борис Сидоров: „Це наш громадянський обов’язок не бути осторонь тих подій, що відбуваються на сході нашої держави. Тому фахівці фіскальної служби зібрали кошти на ремонт цього автомобіля, придбання необхідних комплектуючих, тощо. Це наш внесок в тій неоголошеній війні за незалежність”.

Долучився до передачі автівки і голова Полтавської обласної ради Петро Ворона, який щиро подякував працівникам фіскальної служби за допомогу військовослужбовцям. „Це також добре, що хлопці нашого АТП та податківці зробили з старенького УАЗу такий, який можна використати на передовій. Ним можна перевозити і вантажі, і обладнання для налагодження зв’язку. Кожен автомобіль, який ми відправляємо на фронт, наш внесок у безпеку тих хлопців, що там перебувають” – зазначив Петро Ворона.

Полтавські податківці не вперше допомагають бійцям АТО. Нещодавно передано в зону бойових дій два відомчих автомобілі. А останній був доукомплектований електрогенератором, ноутбуком, бензопилкою, продуктовими наборами та іншими предметами першої необхідності.

ГУ ДФС у Полтавській області

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов