Підприємство-боржник пообіцяло виплатити зарплати працівникам до середини жовтня

На минулій апаратній нараді голова Полтавської ОДА Валерій Головко пригрозив кримінальною відповідальністю керівникам підприємств, які своєчасно не виплачують зарплатню працівникам. Нагадуємо, що майже 4 тисяч працівників області вчасно не отримали зарплатню.

Нині підприємства мають до 10 вересня прозвітувати з приводу погашення заборгованості із заробітної плати. Ситуація поки що не покращуються, адже станом на 1 вересня заборгованість збільшилася на 300 тисяч гривень.

Перевірки на найбільших економічно активних підприємствах довели, що є реальна можливість погашення заборгованості на підприємствах ЗАТ «Гадячсир» (7 мільйонів гривень боргу), ТОВ «Техмолпром» (3 мільйони гривень боргу). Також виникла заборгованість на комунальному підприємстві «Аеропорт – Полтава» (123 тисячі гривень). Загальна заборгованість в області складає майже 36 мільйонів гривень.

Під час апаратної наради 7 вересня генеральний директор ЗАТ «Гадячсир» Віктор Лисаченко зазначив, що протягом 1,5 місяця заборгованість по заробітній платі на його підприємстві буде погашена повністю. Директор ще одного підприємства-боржника ДП «Полтавський облавтодор» Володимир Іщенко доповів, що минулого тижня працівникам виплатили зарплатню за червень. За липень зберігається заборгованість у сумі майже 2 мільйони гривень.

− Ми очікуємо коштів від нашого основного замовника – Служби автомобільних доріг – йдеться про 7 мільйонів гривень. Від інших замовників – майже 4 мільйони гривень. Заборгованість виникла внаслідок недофінансування дорожньої галузі… Сподіваюся, що протягом наступного тижня розрахунок буде вчасним і за липень питання виплати заробітних плат буде закрито, – доповів Володимир Іщенко.

Прес-служба Полтавської ОДА

50 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов