Кукоба і Матковський увійшли до рейтингу кращих мерів України

Незабаром відбудуться місцеві вибори і потенційні кандидати вже активно ведуть агітацію. Щоб проаналізувати попередній досвід міських очільників найбільших міст України видання "Главком" склало свій рейтинг кращих мерів України.

Рейтинг вміщує 15 персон і включає як екс-очільників так і тих, хто зараз знаходиться в мерських кріслах. За версією видання, до списку кращих мерів увійшли ті очільники, які найбільше запам’яталися жителям своїх міст та впливали не тільки на регіональну, але й на всеукраїнську політику.

Цікавим є той факт, що до рейтингу увійшли відразу два колишніх очільників Полтави. Це Анатолій Кукоба, який був керманичем Полтави з 1990 по 2006 рік та його наступник Андрій Матковський (2006 – 2010).

Анатолій Кукоба посів друге місце, поступившись меру Львова Андрію Садовому. Серед найбільших заслуг Анатолія Тихоновича побудова сучасних підземних переходів, реконструкція Свято-Успенського собору, встановлення нових пам’ятників та неодноразове отримання Полтавою статусу міста з кращим благоустроєм.

Що ж до Андрія Матковського, він посів дев’яте місце в рейтингу. Серед його заслуг вирішення проблеми з вивозом сміття, запровадження програми для транспортного забезпечення у віддалених районах міста, відновлення цілодобового водопостачання та опіка спортивними секціями і майданчиками міста.

515 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов