Столичні журналісти спробують розібратися у корупційних схемах у медичній галузі Полтави

БО "Лікарняна каса", яка діє у Полтаві неодноразово опинялася в центрі корупційних скандалів. Полтавські активісти і громадські діячі неодноразово намагалися довести, що під виглядом благодійної організації відмиваються величезні кошти.

Столичні журналісти телеканалу ICTV спробували розібратися з цією ситуацією. Що їм вдалося з'ясувати можна буде побачити сьогодні о 20.00 в телепередачі "Дістало!".

"Безкоштовна медицина в Україні, виявляється, не така вже і бідна, як думають наївні пацієнти державних медичних закладів. Нерідко зовні убогі лікарні і поліклініки – дуже багаті, та ще й заробляють «в тіні» величезні суми. Джерелом доходів є вітчизняне ноу-хау під порядною назвою «благодійна лікарняна каса». Це – закрита сфера, яку оберігають від непосвячених затятіше за лікарську таємницю", - йдеться в анонсі до телепередачі.

Журналісти ICTV проникли за завісу таємничості,  щоб з’ясувати, що це за форма викачування грошей і куди йдуть дуже круглі суми. Те, що виявилося - вражає. Про те, як внески у благодійні каси перетворюються на дорогі авто для людей у білих халатах та чому чесні лікарі, які проти участі в темних фінансових оборудках, втрачають роботу – у детективному сюжеті спеціально для органів слідства.

302 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов