Свіжевідремонтовані полтавські дороги вже вкрилися вибоїнами

За кілька місяців до місцевих виборів у Полтаві розпочався ремонт доріг. Нове асфальтове покриття поклали на кількох центральних вулицях міста: Леніна, Жовтневій, Зінківській та ін.

Проте не пройшло й пари місяців, як на відремонтованих дорогах сформувалися значні вибоїни та нерівності. Журналісти ГромадськогоТБ.Полтава, озброївшись будівельним рівнем, рулеткою та відеокамерою, перевіряли «масштаби» проблеми власноруч.

Зокрема, ми перевірили якість дорожнього покриття на зупинці «Мелькомбінат» (вул. Леніна), а також на ділянці дороги навпроти Полтавської ОДА (вул. Жовтнева). Різниця у рівнях покриття місцями сягає 5-6 см. Ми спробували легко сколупнути асфальт запальничкою – крихка поверхня одразу піддалася, і на дорозі утворилися невеличкі ямки.

Що стосується розмітки на полтавських дорогах, її геометричність теж далека від ідеалу – місцями можна побачити, як лінії розмітки пішли «хвилями».

208 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов